Kontakt oss - Ledelse, administrasjon og kontorer

Her finner du kontaktinformasjon til Stendis ledelse, vår administrasjon og våre kontorer. Vårt hovedkontor finner du i Bygdøy Allé 1, 0257 Oslo. Postadresse er Postboks 3003 Elisenberg, 0207 Oslo.

Ledelse

Administrerende direktør

Ingvild Kristiansen

ingvild.kristiansen@stendi.no

Områdedirektør Midt og Nord

Mona Andersen

916 94 614

mona.andersen@stendi.no

Områdedirektør Seniortjenester

Cathrine Rugås

459 53 175

cathrine.rugas@stendi.no

Økonomidirektør

Philip Bergqvist

+46 766 217 656

philip.bergquist@ambea.se

Direktør Fag & Kvalitet

Line Dahl Remfeldt

922 24 111

line.remfeldt@stendi.no

HR-direktør

Hanne Løvli

926 30 309

hanne.lovli@stendi.no

Kommunikasjonsdirektør

Julie C. Borchgrevink

994 76 635

julie.borchgrevink@stendi.no

Markedssjef

Sigrun Therese Rønbeck

932 19 032

sigrun.therese.ronbeck@stendi.no

Kontorer

Hovedkontor

Bygdøy allé 1, 0257 Oslo

Postboks 3003 Elisenberg, 0207 Oslo

23 00 85 30

Regionkontor Nord

Skippergata 41-47

9008 Tromsø

77 64 77 40

Regionkontor Midt

Ingvald Ystgaards veg 3A

7047 Trondheim

913 99 668

Regionkontor Sør

Trommedalsjordet 2

3735 Skien

35 91 38 80

Regionkontor Vest

Minde allé 48

5068 Bergen

55 11 61 10

Avdelingskontor Alta

BUL-parken/Thomasbakkveien 22

9513 Alta

984 43 051

Avdelingskontor Arendal

Moldfaret 17 L

4848 Arendal

976 04 513

Avdelingskontor Asker

Askerveien 61

1384 Asker

66 76 18 60

Avdelingskontor Bardufoss

Lensmannsgården/Torget 6

9325 Bardufoss

77 83 73 65

Avdelingskontor Grålum

Rådmann Siras vei 1

1713 Grålum

416 50 950

Avdelingskontor Lillehammer

Storgata 26

2615 Lillehammer

936 28 401

Avdelingskontor Mandal

Langgata 12

4515 Mandal

976 04 513

Avdelingskontor Molde

Idrettsveien 2

6413 Molde

913 99 668

Avdelingskontor Stavanger

Fabrikkveien 28

4033 Stavanger

922 17 258

Administrasjon

Kontorleder Hovedkontor

Knut Ellefsrud

414 24 872

knut.ellefsrud@stendi.no

Hele landet

Kontormedarbeider - Region Øst

Arfiye Dogan

452 86 164

arfiye.dogan@stendi.no

Oslo, Innlandet og Viken

Kontorleder - Region Vest

Heidi Mossefinn

55 11 61 10

heidi.mossefinn@stendi.no

Vestland og Rogaland

Kontorleder - Region Sør

Aina Lid Svendsen

920 53 263

aina.lid.svendsen@stendi.no

Agder, Telemark og Vestfold og Viken

Kontorleder - Region Midt

Helen M. Skogstad

913 99 668

helen.mastad.skogstad@stendi.no

Trøndelag og Møre og Romsdal

Kontorleder - Region Nord

Aid Harjo

984 43 051

aid.harjo@stendi.no

Troms og Finnmark og Nordland